Werken bij Begeleid en Beschermd Wonen

Bij Begeleid en Beschermd Wonen (BW) helpen we onze cliënten om zo zelfstandig mogelijk te wonen, dat kan thuis zijn of in één van onze woonvormen. Een plek in een beschermde woonvorm kan ook een tussenstop zijn naar zelfstandig wonen. Er zijn 12 verschillende locaties, verspreid over Maastricht en Parkstad.

Werken bij Begeleid en Beschermd Wonen

Bij zelfstandig wonen is het, zowel thuis als in de beschermde woonvorm, belangrijk dat je kunt deelnemen aan het maatschappelijk leven. Daarom werken we nauw samen met de FACT-teams van Mondriaan, de Poli Volwassenen (voormalig PsyQ) en de ketenpartners uit de wijk.

Iedere locatie heeft een eigen cultuur, doelgroep en werkwijze. Zo zijn er woningen waar groepsgerichte begeleiding wordt geboden, individueel gerichte begeleiding of forensische zorg.

 Meer over onze locaties 

Door samen de schouders eronder te zetten, zie je mensen echt opleven

BW Caumerbeek

Maak kennis met onze collega's 
van verschillende BW's

Dionne agogisch werkende BW
agogisch werkende

Nieuwsgierig wandelde Dionne als stagiaire bij Begeleid en Beschermd Wonen (BW) naar binnen, zonder echt te weten wat haar te wachten stond. De verschillende doelgroepen, de diverse woonvormen, en het werken in de psychiatrie... Ze had nog veel te ontdekken. Inmiddels heeft ze als agogisch werker al een behoorlijke rondgang gemaakt door het begeleid en beschermd wonen en is ze naar eigen zeggen 'persoonlijk enorm gegroeid'. Dionne: "Ik weet nu wat ik wil, en dat is naast mensen staan."